לימודי העשרה לילדים

קורסי העשרה לילדים

מעבר למסגרת הבית-ספרית, הרי שניתן למצוא מגוון עשיר של מסלולי העשרה נהדרים לילדים.

ידע תמיד היה כוח, אולם בעידן הנוכחי הרי ששלל מיומנויות שונות יכולות לסלול את הדרך עבור ילדינו למגוון רחב של דרכים שונות, הן כתחביב והן כהיבט מקצועי לכל דבר ועניין.

כיום, ככל שחיי ילדינו סובבים יותר ויותר סביב המחשבים והניידים, הרי שמציאת מסלולי לימוד מקוונים או פרונטליים, היא דרך נהדרת לחשוף אותם אל סביבות חברתיות חדשות, להכיר להם שפע של אפשרויות, וכן גם למנוע מהם לפגוש בהיבטים הפחות טובים של רחבי האינטרנט.

כאן ריכזנו עבורכם מספר חוגים שונים להעשרה לילדיכם, אשר יכולים לענות ולעלות על הציפיות 🙂

לימודי העשרה לילדים

קורסי תכנות לילדים

עולם הטכנולוגיה דוהר בקצב מסחרר, ונדמה שהוא ממש לא מתכוון להוריד הילוך.

ילדינו, בניגוד אלינו, מתאפיינים ביכולות טכנולוגיות כמעט אינסטינקטיביות, וזאת לאור העובדה שהם ממש נולדו אל תוך המציאות הזו.

אם ילדיכם מפגינים עניין במחשבים, הרי שניתן למצוא מספר מכללות ברחבי הארץ אשר מספקות חוגים שונים להעשרה, ואף קורסים ממושכים ומעמיקים.

לימודי התכנות יכולים לחוג סביב מגוון רחב של נושאים כגון: בניית אתרים, תכנות, לוחמת סייבר, גיימינג ועוד.

הקורסים מתקיימים במסגרות פרונטליות, אך מכללות רבות גם מציעות אל תכניות הלימוד שלהן באופן מקוון.

קורסי ציור לילדים

יש דברים שפשוט עומדים במבחן הזמן, וציור הוא בהחלט אחד מהם.

חוגי ציור הם דרך נהדרת להעניק לילדינו גם סביבה המדרבנת את יכולותיהם היצירתיות, גם מסגרת מהנה עם חברים חדשים, וגם דרך להכיר נושאים חדשים דרך הציור.

קורסי הציור והאמנות יכולים להעמיק עם ילדיכם שפע של שיטות לימוד, ואם אתם עדיין בענייני המחשבים, הרי שתוכלו גם למצוא מגוון של קורסים שונים המלמדים עיצוב גרפי לילדים.

קורסי נגינה

על אף העובדה שמומלץ להגיע ללימודי נגינה פרונטליים, הרי שניתן גם למצוא מסגרות מקוונות המלמדות מרחוק באמצעות ה-ZOOM, או באמצעות לימוד עבור קבוצות, או סרטונים מוקלטים מראש.

מחקרים רבים מצביעים על יתרונותיה המובהקים של הנגינה, והאופן שבו היא משפיעה על הילדים והילדות, על יכולות הלמידה ועל התפתחותם הקוגניטיבית.

נגינה נמצאה ככלי יעיל מאוד לשיפור יכולות הלמידה, וככלי נהדר לוויסות רגשי ושליטה על התקפי זעם ועצבים.

אהבתם? שתפו עם חבריכם!

רוצים לפרסם מאמר? מעוניינים לשוחח?

השאירו לנו פניה ונשוב אליכם בהקדם האפשרי